Pozycjonowanie www – ranking

W Internecie jest wielu pozycjonerów, są nimi pozycjonerzy bardziej doświadczeni, oraz Ci mniej doświadczeni którzy dopiero próbują zdobyć wiedzę na ten temat. Wielu początkowych ludzi którzy pozycjonując swoją stronkę wymyśla sobie frazę w tym przypadku z małą odwiedzalnością, i po tygodniu znajduje się w top3, taka osoba nabiera większej pewności siebie dzięki czemu przestaje czytać wskazówki które mają pomóc w efektywnym zwiększaniu pozycji. Nigdy pozycjonowanie stron, nie było takie proste jak się za pewne nie jednej osobie wydaję. Wymaga precyzji, dopasowania ilości przybytych linków, dziennie sprawdzanie statystyk, oraz sprawdzanie konkurencji.

Jeśli ktoś na pierwszą dziesiątkę wyprowadził słowo kluczowe „darmowe gry java na sony ericssona k770i”, wcale nie jest dobry ponieważ mało kto wpisuję takie słowa w wyszukiwarkach. Sztuką jest wyprowadzenie na taką pozycję słowa „darmowe gry java” lub „gry java”, ta fraza posiada już większą konkurencję i to jest w stu procentach pewne, że żaden młody i niedoświadczony pozycjoner w kilka dni nie wyprowadzi takiej strony stosując samego katalogowania stron, czy małej wymiany linków z innymi stronami. Reklama internetowa, jest prosta tylko wtedy gdy posiada się chociaz małe doświadczenie oraz małą wiedzę na ten temat. Nic od tak się samo nie pojawi, a jeśli już to zostanie wyświetlona całkowicie przypadkowo.

Zdarzają się przypadki, gdy google zrobi błąd w liczeniu statystyk, lub polubi nasz adres, można to zaliczyć że otrzymujemy „google bonus”. Ogólnie pozycjonowanie opiera się na pozycjach stron, które powinniśmy zwiększać. Pomagają nam w tym linki, oraz ich liczba tzw. Czym więcej linków tym większa pozycja. Należy pamiętać też o tym że czasem lepszy jeden link niż dziesięć innych linków. Również dokładając do tego coraz większą liczbę, można zostać posądzony o nienaturalny przyrost linków co jest oczywiście złe, i można się nabawić filtrem lub co najgorsza banem u googli. Filtr łatwo można wyjaśnić i się go pozbyć. Niestety z banem jest ciężka sprawa.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *